Scărița-Belioara
În 14.06.2026, împreună cu partenerul meu de ture Paul Hădărean, am făcut circuitul de la Scărița-Belioara din Muntele Mare. Am întâlnit căprioare, am văzut urme de urs și am mâncat o plăcintă foarte bună cu brânză și mărar la Punctul Gastronomic (15 RON).Citește